Fatura ve İrsaliye Takibi

Sipariş fişi, İrsaliye ve Faturalarınızı kolaylıkla oluşturabilir, sizin belirlediğiniz şablon ile kesebilir, müşterilerinize online olarak gönderebilir ve çıktı alabilirsiniz.

 Sipariş Fişi

Sipariş fişi ile gelen tekliflerinizi kayıt altına alabilir stok düşümü ve hesaba giriş olmadan tekliflerinizi tutabilirsiniz istediğiniz zaman faturaya dönüştürebilirsiniz.

 İrsaliye

Tüm irsaliyelerinizi sistemde tutabilir sevk tarihlerini kayıt altına alabilir veya sistem üzerinden sevkedebilirsiniz dilediğiniz zaman faturaya dönüştürebilirsiniz.

 Basit Fatura Şablonu

Size uygun fatura şablonunu oluşturun seçin ister çıktı olarak isterde mail olarak gönderebilir veya alabilirsiniz.

 Hızlı Çıktı Al

Sipariş fişi, irsaliye veya faturanızın hızlı bir şekilde PDFini çıktı alabilir veya mail olarak gönderebilirsiniz.

 Akıllı Listeleme

Akıllı listeleme ile Tahsilat yüküne ve yakın ödeme tarihlerine göre listeleme yapar önemli ödeme tahsilatlarınızı daha hızlı takip edebilirsiniz.

 Hızlı Filtreleme

Sadece lazım olan sütun aktif hale getirerek onlar arasında arama yapabilirsiniz. Tek bir arama kelimesi ile tüm sütunları arayabilirsiniz.

 Nakit ve Çek Girişi

Faturaya özel olarak yapılan çek ve nakit ödemelerinizi kolaylıkla tek tıkla ekleyebilir çek ve senet modülünden veya hesap hareketlerinden takip edebilirsiniz.

 Fatura Kopyalama ve Tekrarlama

Faturalarınızı rahatlıkla kopyalayabilir veya tekrarlayabilirsiniz bu sayede düzenli müşterileriniz için tekrar tekrar giriş yapmak zorunda kalmazsınız.